Етикет: полуфинал

Младите "рози" завършиха втори в своята предварителна група и влязоха във финалната четворка. Снимка архив
09.07.2013 г. 14:05, видяна: 1424
Младите волейболистки на "Казанлък волей" се класираха на полуфиналите от тазгодишното държавно първенство при девойките - младша възраст.
прочети повече
В изключително тежкия мач срещу Русия нашите не се предадоха до последно.
10.08.2012 г. 18:54, видяна: 1563
Българският национален отбор по волейбол не успя да преодолее силния тим на Русия и загуби полуфиналната среща с 3:1 гейма.
Момчетата ни играха фантастично срещу Германия и заслужено спечелиха.
09.08.2012 г. 00:47, видяна: 1936
С красива и силна игра българските волейболисти за пореден път показаха високата си класа.
С много силната си игра на полуфанала Скуадра адзура дава сериозна заявка за титлата.
29.06.2012 г. 00:06, видяна: 1893
Италия ликува, Германия е на колене. Момчетата на Йоахим Льов, сочени за фаворити в полуфиналната среща срещу адзурите, напуснаха терена във Варшава с наведени глави.
Испанците обезумяха от радост след точно изпълнената от Фабрегас дузпа, която ги изпрати на финала.
28.06.2012 г. 00:36, видяна: 2739
Лавина от непрекъснати атаки и към двете врати, изобилие от наказателни картони и динамична, зрелищна игра белязаха първия полуфинал от Евро 2012 между Испания и Португалия.
Защитниците и на двата тима играха много силно и успяха да опазят вратите си сухи в редовното време.
25.06.2012 г. 00:18, видяна: 1853
В изключително зрелищен мач, наситен с много динамика, но и с много пропуски пред гола, Италия победи Англия с дузпи и се класира за полуфинала на Евро 2012.
Филип Лам успя да пробие гръцката защита в 39-ата минута и отбеляза първия гол в срещата.
22.06.2012 г. 22:50, видяна: 2487
Без изненада завърши четвъртфиналната среща между Германия и Гърция на Евро 2012. Възпитаниците на Йоахим Льов играха в типичния си стил, като добре смазана машина, и победиха елините с 4:2.
Английският тим успя да надхитри каталунския гранд и ще се бори за титлата на финала. Снимка Reuters
25.04.2012 г. 00:04, видяна: 2540
Черната серия от загуби и липса на шанс за "Барселона" се затвърди и с унизителното равенство срещу "Челси" на "Камп Ноу" в срещата реванш от полуфиналите за Шампионската лига.
Дидие Дрогба, който бе сред най-активните на терена, вкара и единствения гол във вратата на Барса. Снимка novsport.com
19.04.2012 г. 10:00, видяна: 2810
След като във вторник (17 април) "Байерн" прегази "Реал" на "Алианц Арена" в Мюнхен с 2:1, снощи и Барселона усети вкуса на поражението в двубоя срещу "Челси", завършил 1:0.
стр.: 1/1Редове 1 до 9 от общо 9.