Етикет: шахмат

Млади пловдивски шахматисти завоюваха успехи на турнир за „Купа България“ в Благоевград .
26.11.2013 г. 15:50, видяна: 1450
Значими успехи завоюваха млади пловдивски шахматисти на провелия се през уикенда в Благоевград турнир "Купа България".
прочети повече
Призьорите в турнира бяха наградени от директора на дирекция "Спорт и младежки дейности" в Община Пловдив Петър Зехтински и кмета на район "Северен" инж. Ральо Ралев.
11.11.2013 г. 16:19, видяна: 2499
На 9-ти и 10-ти ноември 2013 г. в зала „Москва“ на Новотел Пловдив за 5-ти пореден път се проведе детски шахматен турнир "Купа Тримонциум".
Малките пловдивски шахматисти се представиха блестящо в "Златни пясъци". Снимка <a href="http://www.plovdiv.bg/">Община Пловдив</a>
15.09.2013 г. 18:47, видяна: 1920
Най-силната детска школа на шахматен клуб "Пловдив" спечели две държавни титли за момичета и момчета.
Виктор Боев и Георги Колев станаха шампиони сред много силна конкуренция на участници от цял свят. Снимка <a href="http://www.plovdiv.bg/">Община Пловдив</a>
04.07.2013 г. 16:44, видяна: 2231
С две спечелени титли от турнира "Надеждите на света" се завърнаха Виктор Боев - шампион до 12 г. (ШК "Пловдив"), и Георги Колев - до 8 г. (ШК "Локомотив").
В турнира се включват все повече деца. Снимка Архив
19.04.2013 г. 18:27, видяна: 1758
Финалният, пети турнир от веригата детски шахматни турнири "Млад гросмайстор", организирани от ШК "Пловдив", се провежда на 20 и 21 април в Града под тепетата.
Повече от седемдесет млади шахматисти, разпределени в 4 възрастови групи, взеха участие в турнира.
10.03.2013 г. 18:47, видяна: 2663
Тодор Георгиев стана победител в генералното класиране на шахматния турнир "Лайпциг", който се проведе на 10 март в едноименния хотел в Пловдив.
01.02.2013 г. 17:15, видяна: 2591
35-тият открит международен шампионат на България по класически шахмат - Мемориал "Георги Трингов", започва на 3 февруари (неделя) в Пловдив.
Седемдесет и четири деца се включиха в турнира.
26.01.2013 г. 20:13, видяна: 2490
Седемдесет и четирима млади шахматисти се включиха в 34-тия шахматен турнир "Еверест", който се проведе на 26 януари в ресторанта на хотел "Лайпциг" в Пловдив.
Турнирът е организиран по швейцарската система в седем кръга по десет минути за всеки участник.  <p>Снимка chessbgnet.org (архив)</p>
25.01.2013 г. 17:10, видяна: 2638
Шахматният турнир "Еверест" ще се проведе в Пловдив на 26 януари за 34-ти път.
Турнирът се проведе на Гребната база със съдействието на Община Пловдив.
19.11.2012 г. 13:50, видяна: 2796
53 деца от Пловдив и региона се включиха във Втория шахматен турнир по програмата "Млад гросмайстор", който се проведе на Гребната база в Пловдив през уикенда (17 и 18 ноември).
Целта на инициативата е да се популяризира шахматната игра сред децата. Снимка chessbgnet.org
16.11.2012 г. 21:04, видяна: 2033
Вторият детски шахматен турнир "Млад гросмайстор" ще се проведе през уикенда (17 и 18 ноември) в Пловдив.
Малкият шампион е в световния Топ 7 в своята възрастова група. Снимка Община Бургас (архив)
13.09.2012 г. 17:49, видяна: 1990
Европейският шампион по шахмат за деца - осемгодишният Цветан Стоянов, ще се среще в представителен двубой на черно-бялата дъска с премиера Бойко Борисов.
Първия ход направи бургаският градоначалник Димитър Николов. Снимка Община Бургас
13.09.2012 г. 14:48, видяна: 1891
Едно от най-силните състезания по шахмат в света се провежда в Бургас.
Малкият голям шампион е първенец и на България в своята възрастова група. Снимка Община Бургас
31.08.2012 г. 15:39, видяна: 4109
Осемгодишният Цветан Стоянов покори европейския връх в шахмата. Младият победител от шахматен клуб "Бургас 64" преди дни стана европейски шампион до 8 години.
стр.: 1/1Редове 1 до 14 от общо 14.