Етикет: шампионски титли

Пловдивските „царисти“ (Николай Генов, Андриян Беев и Иван Албет Ажи) станаха отборни шампиони на България на писта, като голяма заслуга за отборната титла имаше Ники Генов.
05.08.2014 г. 13:41, видяна: 2619
Истински фурор със силното си представяне – спечелени 5 шампионски титли и 2 вицешампионски, направи младият бегач на пловдивския колоездачен клуб „Цар Симеон 1898” Николай Генов.
прочети повече
С много висока стойност е вицешампионската титла на младата двойка на "Парадайс данс" Цветан Минев и Елена Иванова, които направха силен дебют в новия си клас - 13 Д. Снимка "Темпо нюз"
26.05.2013 г. 15:07, видяна: 2231
Две шампионски и 5 вицешампионски титли спечели пловдивският клуб "Парадайс данс" на възродения открит национален турнир по спортни танци "Пловдив 2013".
В надпреварата за младша възраст Николай Генов направо разби конкуренцията. Снимка <a href="http://www.kazanlak.com/">kazanlak.com</a>
09.04.2013 г. 14:18, видяна: 1827
Уникален старт на колоездачния спортно-състезателен сезон направиха младите колоездачи на пловдивския велоклуб "Цар Симеон 1898".
Младият тим на "Цар Симеон 1898" закономерно стана шампион на страната.
06.09.2012 г. 15:27, видяна: 2320
Пловдивският колоездачен клуб "Цар Симеон 1898" спечели две нови шампионски титли, вицешампионска и един бронзов медал от държавния лично-отборен многоетапен шампионат на шосе, който се проведе в Добрич.
стр.: 1/1Редове 1 до 4 от общо 4.