Етикет: Евро 2012

Новият стар шампион доказа, че е най-добрият отбор в Европа.
01.07.2012 г. 23:52, видяна: 1865
Истински шампионски финал изигра Испания в Киев и заслужено грабна трофея на Стария континент.
прочети повече
С много силната си игра на полуфанала Скуадра адзура дава сериозна заявка за титлата.
29.06.2012 г. 00:06, видяна: 1888
Италия ликува, Германия е на колене. Момчетата на Йоахим Льов, сочени за фаворити в полуфиналната среща срещу адзурите, напуснаха терена във Варшава с наведени глави.
Испанците обезумяха от радост след точно изпълнената от Фабрегас дузпа, която ги изпрати на финала.
28.06.2012 г. 00:36, видяна: 2736
Лавина от непрекъснати атаки и към двете врати, изобилие от наказателни картони и динамична, зрелищна игра белязаха първия полуфинал от Евро 2012 между Испания и Португалия.
Французите така и не успяха да сътворят нещо особено опасно пред испанската врата.
23.06.2012 г. 23:41, видяна: 1862
Световният и европейски шампион Испания е на мач от финала на Евро 2012, след като победи Франция в четвъртфиналната среща на "Донбас арена" в Донецк с 2:0.
И на четвъртфинала срещу Чехия Роналдо бе неудържим, както и в последния мач в групите срещу Холандия. Снимка football24.bg
21.06.2012 г. 23:41, видяна: 2680
Феноменалният Кристиано Роналдо игра неудържимо на четвъртфинала срещу Чехия и след многобройни пропуски, които опънаха нервите на иберийските привърженици, в крайна сметка успя да вкара невероятен гол в края на мача.
За Уейн Рууни не беше трудно да реализира на празна врата. Снимка Reuters
19.06.2012 г. 23:41, видяна: 2574
Всички въпросителни относно четвъртфиналните срещи на Евро 2012 вече отпаднаха.
И в последния си мач в групите - срещу Дания, Германия доказа превъзходството си. Снимка Reuters
17.06.2012 г. 23:36, видяна: 2362
Чехия срещу Португалия и Германия срещу Гърция. Това са първите две четвъртфинални срещи на Евро 2012.
Гърците полудяха от радост след последния съдийски сигнал. Снимка Reuters
17.06.2012 г. 12:22, видяна: 3196
В истинска гръцка драма с трагична развръзка се превърна за Русия снощният футболен двубой с Гърция.
03.06.2012 г. 17:40, видяна: 7222
Актуална програма, резултати, статистика, класиране за Европейското първенство по футбол 2012 с домакини Полша и Украйна.
стр.: 1/1Редове 1 до 9 от общо 9.