Етикет: младша възраст

Младите "рози" завършиха втори в своята предварителна група и влязоха във финалната четворка. Снимка архив
09.07.2013 г. 14:05, видяна: 1596
Младите волейболистки на "Казанлък волей" се класираха на полуфиналите от тазгодишното държавно първенство при девойките - младша възраст.
прочети повече
В актива си юношите и девойките на АКС "Тракия"(Пд) записаха нови 3 шампионски титли, 5 сребърни и два бронзови медала. Снимка viasport.bg
20.06.2012 г. 12:52, видяна: 4092
Нови 10 медала спечелиха младите стрелци на АКС "Тракия"(Пд) при юношите и девойките младша възраст по време на държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие за всички възрастови групи, което завърши в Стара Загора.
Момчетата тръгват за Града под Сините камъни с много хъс за победа. Снимка tempomediabg
07.06.2012 г. 16:58, видяна: 4309
С четирима колоездачи тръгва пловдивският колоездачен клуб „Цар Симеон 1898” за държавното индивидуално първенство по колоездене на шосе за юноши младша възраст, което ще се проведе в Сливен през уикенда.
стр.: 1/1Редове 1 до 3 от общо 3.